Pure Beauty hero image

Henna pudrowa + geometria

Masz jasną oprawę oczu i bez makijażu prezentujesz się nie tak, jakbyś chciała? Henna na brwi i rzęsy pozwoli Ci uzyskać piękny efekt na dłużej. Teraz będziesz budzić się piękna, a poprawianie makijażu po wizycie w saunie czy na basenie przestanie być problemem.

 

Brwi i rzęsy nadają charakteru całej twarzy oraz wpływają w znaczący sposób na nasz wygląd. Korekcja łuku brwiowego, regulacja brwi może optycznie wyszczuplić twarz, zmienić jej kształt czy ją wymodelować. Dobrze zrobiona henna rzęs nadaje twarzy wyrazistości i pięknie podkreśla naturalne rysy. Ponadto daje duże uczucie komfortu osobom, które uprawiają sport, pływają lub noszą okulary.

 

Pomożemy Ci dobrać kolor idealnie pasujący do Twojego typu urody. Intensywność henny powinna być dopasowana do koloru włosów oraz odcienia cery.

 

Jeśli chciałabyś aby efekt utrzymywał się dłużej to polecamy hennę pudrową. Jest to zabieg wykonywany przy użyciu henny organicznej, która pozwala zamalować wyznaczony obszar skóry odpowiednio nasyconym odcieniem preparatu. Henna organiczna barwi zarówno skórę, jak i włoski, gdzie kolejno utrzymuje się średnio do 14 dni i 6 tygodni – trzeba jednak pamiętać, że trwałość zabiegu zależy od wielu czynników, w tym stanu skóry czy jakości preparatu.

CzasCena
około 60 min.90 zł
Rezerwuję termin
Henna pudrowa + geometria - image